ЩЕМ

Усім привіт! З вами Андерсон.

Зустрічайте ЩЕМ.

 

Щем:

Це — оповідь про самотність людини, коли треба просто почати знову жити.

Це — вихід, який ти сам відкриваєш для себе.

Це — віра у свої сили, які спроможні змінити себе.

 

Ми працювали над цією роботою понад рік. Нам важливо показати як головний герой Єгор крок за кроком йде до самого себе, щоб дійти до людей.

Він і зараз усамітнений карантином живе у львівському гуртожитку, й далі гартуючи дух та приборкуючи тіло.

 

 

Ми вдячні кожному, хто доклав свої зусилля, аби Щем почули та побачили.

 

У запису брали участь: 

Руслан Кириленко (вокал, ггітара) https://www.facebook.com/ruslan.kyrylenko.1

Михайло Плахов (барабани) https://www.facebook.com/michael.plakhov

Михайло Савенков (гітара) https://www.facebook.com/mixa.anderson

Олексій Богомольний, гурт OMANA (вокал, синтезатори) https://www.facebook.com/livedxela

Дмитро Остроушко, Happy Records Studio (бас, запис) https://www.facebook.com/dmytro.ostroushko

Юрій Смаліус, SoundPort (зведення) https://www.facebook.com/yuriy.smalius

 

Слухати:

Google Play

iTunesРоботи

Ми випустили пісню “Роботи” та кліп на неї.

Ця пісня — наша позиція щодо нової промислової революції, роботономіки та війни майбутнього. Українці мають відкрити очі на ті процеси, що відбуваються у світі.

Ми вважаємо, що роботи та штучний інтелект мають бути під суворим контролем людини. Особливо це важливо сьогодні, коли почалися розробки зброї під управлінням ШІ, у тому числі й в Україні.

Мастеринг запису “Роботів” ми зробили із використанням машинного навчання.

“Андерсон” вдячні Дмитру Остроушку (Happy records studio) та Олексію Богомольному (гурт «Омана») за співпрацю над піснею.

Послухати можна тут:

Google music

Apple musicНова українська готика

Гурт “Андерсон” повертається із трьома новими піснями — ЕР “Нова українська готика”.
Цей проект — наш новий звук, нові форми, нові емоції.
Ми зробили паузу у творчості через те, що наш вокаліст Руслан був мобілізований до Збройних сил України. І сьогодні у нових піснях ми розказуємо про свою історію невійни.
“Перша пісня “Сповідь” — це випадкова розмова з воїном, який розказав мені свою історію”, — каже Руслан. “Щоб передати атмосферу бою ми записали наприкінці пісні гітарні звуки, які нагадують кулеметні черги. Гітарне соло схоже на розщеплення свідомості, коли мозок думає, що реальність — це гра уяви, але в той же час намагається вижити за будь-яку ціну”.
Друга пісня “Невійна” про гібридність нашого мирно-військового стану, в якому живе країна. “Ми завжди у своїх піснях давали оцінку українській політиці. На цей раз ми розказуємо про гібридну війну, яку або не помічають, або виштовхують зі свого звичного побуту люди”, —каже гітарист Міха.
Третьою піснею стала “Тримай”. “Нам хотілося завершити цю трійцю оптимізмом. Ми віримо і знаємо, що все буде добре, якщо підтримувати один одного”, — ділиться барабанщик Михайло.

“Андерсон” вдячні Дмитру Остроушку та Антону Деревянку за співпрацю над піснями.Андерсон. Пауза.

Гурт Андерсон бере паузу у своїй музичній творчості: вокаліст Руслан був мобілізований до лав Українського Війська, а басист Андрій переїхав працювати до Польщі. За останні роки ми накопичили величезну кількість творчого матеріалу. Поступово ми будемо викладати ці записи, версії та джеми для вас, наших шанувальників. Незабаром ми також викладемо наш третій альбом “Серцебиття” для вільного завантаження.

Перемога за нами!Фотозвіт з концерту-презентаціїАльбом «Серцебиття» у продажу

Напередодні Нового року «Андерсон» пропонують послухати свій новий рок. Від сьогодні наш новий альбом «Серцебиття» доступний кожному! Уже зараз ви можете придбати його у популярних онлайн-магазинах:

itunes google-play


Андерсон на Бандерштатi-2011

Banderstat

На цьогорічному фестивалі «Бандерштат» ми представимо програму з найдрайвовіших пісень першого та другого альбомів, то ж побачимось у суботу, 13 серпня, на луцькому іподромі! Ми починаємо виступ о 19:45, але слідкуйте за лайнапом — можливі зміни.Стаття про новий альбом у Far From Moscow

Far From Moscow

Американське веб-видання про музику пост-радянського простору Far From Moscowпроаналізувало наш новий альбом у контексті сучасного психоделічного саунду та методів дистрибуції медіа. Стаття на FFM.Життя

Життя

Андерсон дарує “Життя”! Ми завершили запис нашого другого альбому. Ми витратили на це 3 роки. Ми вирішили: сьогодні між нами та слухачами не буде посередників. Музика повертається туди, де вона була сто років тому: є музикант, музика і слухач. Альбомом “Життя” ми стверджуємо – українській альтернативний рок живий! Завантажуйте безкоштовно та розповсюджуйте серед друзів: www.anderson.kiev.ua/zhyttya/Турне у підримку нового альбому «Життя»

Ми починаємо турне містами України у підтримку нового альбому «Життя». Зараз ми маємо підтвердження виступів у наступних містах: Хмельницький (26 березня), Тернопіль (27 березня), Вінниця (30 квітня) та Дніпропетровськ (17 квітня). Слідкуйте за оновленнями у розділі «Виступи» та пишіть нам, якщо ви бажаєте побачити нас у своєму місті!