Технічні умови

апаратного забезпечення виступу гурту “Андерсон”

1. Основні системи звукопідсилювання — 10 кВт на 1000 людей

2. Монітори на сцені (по 300 Вт) — 8 штук: 2 монітори — перша лінія посередині, 2 монітори — друга лінія з лівого боку, 2 монітори — третя лінія з правого боку, 2 монітори — четверта лінія позаду барабанів. У випадку обмеженої площі сцени можливий варіант із використанням по одному монітору для кожної лінії.

3. Інструментальні комбо-підсилювачі — 3 шт.: басовий — AMPEG, не менше ніж 100 Вт, перший гітарний — Mesa Boogie/Marshall, не менше ніж 100 Вт, другий гітарний — Fender, не менше ніж 80 Вт.

4. Стандартна барабанна установка з МІЦНИМ(!!!) стільцем (бас-барабан з упором, стійка под малий барабан, 2 альти, том, хай-хет із затиском, 3 стійки під тарілки).

5. Мікрофони — 13 шт.: 8 шт. для визвучування барабанів, 2 шт. для вокалу, 3 шт. для комбо-підсилювачів (басового та двох гітарних).

6. Розетки електромережі (220В) на сцені — 9 шт. (4 біля вокальних мікрофонів, 3 для обробки першої гітари, 4 — для обробки бас-гітари).

7. Аксесуари – 2 стойки під вокальні мікрофони, 3 підставки під гітари.

9. Головний мікшерний пульт — 24 повні вхідних лінії, 4 підгрупи, 4 aux-лінії відбору сигналу для моніторів на сцені та 2 aux-лінії відбору сигналу на процесори обрибки вокалу.

10. Компресор в підгрупу вокалу.

11. Два процесори ефектів для вокалу (тип «hall» та тип «delay»).

Усе вищенаведене обладнання є оптимальним для виступу гурту “Андерсон”. воно повинно бути повністю готовим до роботи на час прибуття гурту на майданчик — за 1,5 години до початку виступу.
Можливі відхилення від наведеного списку обговорюються.

Також відзначимо, що гурт не має свого звуко- та світлотехніка.